Kuba Machowina

Strefa kibica

Matthäus, Brehme, Klinsmann: Trzej muszkieterowie Trapattoniego

Matthäus, Brehme, Klinsmann. „Było ich trzech, każdy z nich inna krew, ale jeden przyświecał im cel...” - podbić Mediolan oraz Italię.

Kacper Staszczyszyn

Strefa kibica

Czy młodzież uczyni Juventus znów wielkim?

W obecnej kadrze drużyny z Turynu znajduje się wielu młodych i perspektywicznych piłkarzy, niektórzy z nich na dobre wpisali się do pierwszego zespołu, inni dalej walczą o pierwszy skład, a niektórzy próbują dowieść swojej wartości i jak najlepiej wykorzystać nadarzające się okazje.
Milan vs Inter

Kamil Gmur

Strefa kibica

Dlaczego to Inter zagra w finale Ligi Mistrzów

W mojej opinii, zespół nerazzurrich jest gotowy, by znaleźć się w wielkim finale. Inzaghi i spółka posiadają niemal wszystkie karty w swoich rękach. Dlatego postrzegam tę drużynę za murowanego kandydata do awansu.

Kuba Machowina

Strefa kibica

Gianluigi Buffon: nieśmiertelny strażnik

"Dobry bramkarz stale podnosi swój poziom, uczy się całe życie" - Gigi zrobił z tego swoje piłkarskie credo.
Olivier Giroud

Kuba Machowina

Strefa kibica

Olivier Giroud: gokarty są lepsze!

Historia Giroud to doskonała historia dla każdego chłopca, który marzy o zostaniu piłkarzem. Jest żywym dowodem na to, że ciężka praca jest ważniejsza niż talent.
Khvicha Kvaratskhelia

Kuba Machowina

Strefa kibica

„Kvaradona”: wypełnić pustkę w sercach neapolitańczyków

Gruzin, urodzony w Tbilisi, od dziecka miał to "coś". Jest wychowankiem miejscowego Dinamo i od małego grał bardziej jak Brazylijczyk, niż jak obywatel Gruzji, byłej części Związku Radzieckiego.
Hellas Verona

Kacper Karpowicz

Strefa kibica

Analiza problemów Hellas Verona

Odkąd klub ze Stadio Marcantonio Bentegodi awansował do Serie A potrafił imponować swoją intensywnością i skuteczną ofensywą. Byli zawsze niewygodnym przeciwnikiem dla czołówki ligi. Co się stało, że w tym sezonie nie są tym samym zespołem z poprzednich lat?