Napisz artykuł

Strefa Kibica to miejsce przeznaczone specjalnie dla Was.

Podziel się z nami swoją twórczością!

Dobrze wiemy, że wśród Was, tworzących naszą społeczność pasjonatów, znajdziemy wielu twórców, uważnych obserwatorów, geniuszy dziennikarskiego pióra, a czasem po prostu zapalonych fanów calcio.
Masz przemyślenia i chcesz się nimi podzielić z naszymi czytelnikami? Przeanalizowałeś profil któregoś z zawodników Serie A i uważasz, że zainteresujesz innych swoimi obserwacjami? A może masz pełne emocji kibicowskie wspomnienia, którymi chcesz zarazić innych tifosich? W takim razie ta sekcja jest miejscem dla Ciebie. Twórz ją razem z nami!

Patronite
|
13 min

Czy Allegri musi wylecieć?

Massimiliano Allegri jest jednym z najlepszych włoskich trenerów w historii, co potwierdza przebita bariera tysiąca zdobytych punktów na poziomie Serie A. Można nie być entuzjastą stylu, który preferuje szkoleniowiec z Livorno, i w jaki prowadzi swoje zespoły; jednak nie podlega wątpliwościom, że jego ikoniczny status ma znaczenie zarówno dla piłki włoskiej, jak i międzynarodowej. Pomimo niepodważalnych umiejętności, ostatnio można usłyszeć plotki o możliwym przedwczesnym zakończeniu współpracy z nim przez Juventus. W takich okolicznościach nasuwa się pytanie: czy rzeczywiście jest to najlepszy pomysł?

BuyCoffee.to