Jesteśmy Amici Sportivi

Tak jak Wy. Tworzymy autorskie treści o naszej pasji, włoskiej piłce nożnej. Szukamy emocji, dodających kibicowskiemu życiu kolorytu. Niczym we Włoszech, chcemy czuć wyjątkowy klimat calcio. Tak jak Wy.
Dlatego zabieramy Was bliżej. Bo jesteśmy tacy jak Wy.
Amici Sportivi.

Razem bliżej calcio

Te trzy proste słowa odzwierciedlają całą naszą filozofię.
Razem – bo wierzymy, że tym, co czyni kibicowanie wyjątkowym, jest społeczność oraz współdzielenie emocji. Nie chcemy być jedynie gadającymi głowami na Waszych monitorach i ekranach smartfonów, chcemy, żebyście stawali się częścią tego projektu i czuli się jak wśród swoich.
Bliżej – bo naszym celem jest wirtualne zabieranie Was tam, gdzie zdecydowana większość z nas nie ma szansy być na co dzień: do piłkarskich Włoch. Chcemy, żebyście razem z nami czuli wyjątkowy klimat tego świata, byli bliżej i wiedzieli więcej. Mamy ambicję być najciekawszą stroną Waszej pasji do calcio – bo przecież jesteśmy tacy jak Wy.

Nasi Partnerzy

Chcesz z nami współpracować?

Jeśli podoba Ci się to czym się zajmujemy oraz w jaki sposób to robimy i chcesz z nami współpracować, odezwij się!

Twoja marka pasuje do nas i naszych wartości? Daj nam znać, na czym Ci zależy, a my zaproponujemy Ci miejsce w naszym świecie!
Nie mamy gotowych szablonów ofert. Zbudujemy ją wspólnie od podstaw.

Chciałbyś dołączyć do naszej redakcji? Napisz nam, dlaczego Twoim zdaniem pasujesz do ekipy Amici Sportivi. Stawiamy na wysoką jakość, żywą pasję i zaangażowanie: jeśli te cechy opisują również Ciebie, to dobry start!

Patronite

Chcesz zostać naszym oficjalnym Patronem i regularnie wspierać projekt Amici Sportivi finansowo? Już teraz mówimy Ci: Grazie mille!
Zajrzyj na nasz profil na Patronite.pl i przekonaj się, jak w prosty sposób możesz wspierać nas już od 10 złotych miesięcznie. W zamian dostaniesz się za kulisy pracy naszej redakcji, dołączysz do zamkniętej grupy na Facebooku i realnie wpłyniesz na to, jak rozwija się nasz projekt!

BuyCoffee.to

Chcesz nas wesprzeć, ale wolisz zrobić to jednorazowo? Postaw nam wirtualną kawę! To świetny sposób na to, żeby podziękować nam za pracę, włożoną w opracowanie opublikowanego materiału lub przygotowanie inspirującego live. Wpadnij do internetowej kafejki i wybieraj pomiędzy espresso, cappuccino i caffè latte. Za każdy zastrzyk włoskiej kofeiny przekazujemy Ci serdeczne grazie!

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the truck.