Przegląd włoskiej prasy

włoskie jedynki

Pierwsze strony dzienników sportowych: Tuttosport, Corriere dello Sport, Gazzetta dello Sport oraz Quotidiano Sportivo. Sprawdź, o czym będzie głośno dziś we Włoszech. Oto dzisiejsza włoska prasa sportowa.

▫️▪️ 📰 TUTTOSPORT: „Juve, powroty tylko cię upiększą” ▪️▫️

📌 Wywiad z Marino, dyrektorem generalnym Udinese, następnego rywala bianconerich. „Przykłady Bonucciego i Moraty pokazują, że polityka turyńskiego klubu się opłaca. W styczniu nie sprzedam De Paula”.
📌 Toro, celem Toure’: rozgrywający Nantes obserwowany przez wysłanników granata już kilka razy. Do wzmocnienia drugiej linii, klubowi podobają się również Lobotka i Duncan. Wśród napastników pojawia się nazwisko Defrel, alternatywą Kouame z Fiorentiny.
📌 Cagliari ponownie stara się sprowadzić Nainggolana.
📌 Milan: w pokoni za francuskim pokerem.
📌 Mazzola: „Inter, potrzebujesz alternatywy dla Lukaku”.

▫️▪️ 📰 CORRIERE DELLO SPORT: Inter-Papu, da radę ▪️▫️

📌 Spotkanie Conte w Pinetinie z Marottą, Ausilio oraz prezydentem Zhangiem, na łączach z Chin. Zerowe saldo mercato: sprzedaże Eriksena i Pinamontiego decydujące w kontekście nowych zakupów. Gomez jest jednak okazją do potencjalnego wykorzystania. Vecino bliski powrotu.
📌 Festiwal San Ibra. Zlatan w Teatrze Ariston w San Remo od 2 do 6 marca. Amadeus: „Milaniści mogą być spokojni, Szwed jest murowanym gościem, ale nie opuści żadnego meczu”. Do rozwiązania zagwozdka ze środową kolejkną ligową. Płatne telewizje gotowe na batalię w sprawie godzin wydarzeń 3 marca.
📌 Ninja w Cagliari po raz trzeci: wypożyczenie.
📌 Juve: spotkanie w sprawie Pavolettiego. Negocjacje z Cagliari rozpoczęte: w zamian na sześć miesięcy do drużyny rossoblu dołączy amerykański boczny obrońca Reynolds.
📌 Nadeszła godzina Balotellego: dzisiaj zadebiutuje w barwach Monzy.
📌 Upadek Barcelony trwa: bez Messiego tylko remis z Eibarem w ostatnim meczu fatalnego roku 2020. Coutinho z kontuzją kolana.
📌 Szczyt zakażeń koronawirusem w Premier League: widmo zawieszenia rozgrywek na dwa tygodnie.

▫️▪️ 📰 GAZZETTA DELLO SPORT: De Vrij: „Dzwoni” ▪️▫️

📌 Wywiad ze Stefanem de Vrijem, murem w walce o scudetto. „Uczę się być bardziej agresywny, tak jak oczekuje tego Conte. Chcemy wygrać wszystkie mecze. Świetnie jest być porównywanym do Samuela”.
📌 Nainggolan przenosi się do Cagliari.
📌 Zhang nakazuje oszczędności na mercato oraz cięcia pensji.
📌 Ibra śpiewa. Kolejne wyzwanie dla Szweda od 2 do 6 marca: czeka na niego scena w San Remo, ale i Milan. W jaki sposób Zlatan się rozdwoi? Amadeus: „Szwed gościem Festiwalu przez pięć wieczorów”. W tym samym tygodniu Milan gra dwa mecze. Klub: „Piłkarz dostosuje się do naszego kalendarza rozgrywek”. Dziś Ibra wraca do Mediolanu na badania kontrolne.

▫️▪️ 📰 QUOTIDIANO SPORTIVO: „Milan taki jak ten z czasów złotej gwiazdy” ▪️▫️

📌 Wywiad z Fulvio Collovatim, który porównuje dzisiejszą drużynę rossonerich do tej z 1979 roku.
📌 Nainggolan przenosi się do Cagliari.
📌 Milik bliski przeprowadzki do Atletico.
📌 Zabronione uściski: w Belgii piłkarze ukarani grzywną 750 euro.
📌 Monza mierzy się z prowadzącą Salernitaną. Wybija godzina Balotellego – piłkarz z powołaniem na mecz.

🗄 Włoska prasa sportowa: archiwum

Brak komentarzy

Skomentuj treść

Przegląd włoskiej prasy
Przegląd włoskiej prasy

MENU

Powrót

Share to