włoskie jedynki

Pierwsze strony dzienników sportowych: Tuttosport, Corriere dello Sport oraz Gazzetta dello Sport. Sprawdź, o czym będzie głośno dziś we Włoszech. Oto dzisiejsza włoska prasa sportowa.

▫️▪️ 📰 TUTTOSPORT: Super Milan, szalone Juve ▪️▫️

◻️◼️ Juventus:
📌 Strzelają Rabiot i Ronaldo, po czym w 5 minut rossoneri odwracają losy meczu po bramkach Ibry (z karnego), Kessiego, Leao i Rebicia, który dopełnia dzieła.
📌 Sarri traci szansę na powiększenie przewagi nad Lazio, pokonanym w Lecce.

🇮🇹 Calcio:
📌 Patrić wyrzucony z boiska za ugryzienie Donatiego.
📌 Atalanta w pogoni za dzięwiątym sukcesem z rzędu.
📌 Toro, uratuj się!

▫️▪️ 📰 CORRIERE DELLO SPORT: Szalone scudetto ▪️▫️

📌 Juve pokonane w Mediolanie po spektakularnym powrocie Milanu (2:4). Tymczasem Lazio upada w Lecce (1:2).
📌 Wielki wyczyn rossonerich: Ibra, Kessie, Leao i Rebić odwracają losy spotkania po dwubramkowym prowadzeniu Juventusu (Rabiot, Ronaldo). Lazio wciąż 7 punktów od Juve.

🇮🇹 Calcio:
📌 Fonseca: “Porażka w Rzymie boli. Drużyna ma problem z odbudowaniem się po przegranej”. Dziś mecz z Parmą (21:45), Cristante w obronie.
📌 Napoli jedzie do Genui. Ringhio patrzy naprzód.
📌 Zenga we Florencji. “Wierzę w Cagliari”.

▫️▪️ 📰 GAZZETTA DELLO SPORT: Szalony Milan ▪️▫️

📌 Rossoneri przegrywają już 0:2, po czym odrabiają straty i miażdżą Juve 4:2, strzelając trzy gole w pięć minut.
📌 Bianconeri wciąż z 7 punktami przewagi nad drugim Lazio.

🇮🇹 Calcio:
📌 Co za rozczarowanie Lazio: Caicedo daje nadzieję, ale Lecce wygrywa 2:1 i jest teraz czwartym zespołem od końca.
📌 Wice-Lukaku: na listę trafia Mandżukić. Inter kontynuuje również negocjacje transferu Emersona, na nowo w grze pojawia się Allan.

🗄 Włoska prasa sportowa: archiwum