Przegląd włoskiej prasy

włoskie jedynki

Pierwsze strony dzienników sportowych: Tuttosport, Corriere dello Sport oraz Gazzetta dello Sport. Sprawdź, o czym będzie głośno dziś we Włoszech. Oto dzisiejsza włoska prasa sportowa.

▫️▪️ 📰 TUTTOSPORT: Wtargnięcie Wernera! ▪️▫️

◻️◼️ Juventus:
📌 Niemiecki snajper mówi „nie” Bayernowi. „Wolę doświadczenie za granicą”. Pojedynek bianconerich z nerazzurrimi. Marotta może zagrać kartą Lazaro. Paratici: „To będzie kreatywne mercato”.
 
🇮🇹 Calcio:
📌 Powrót! Od jutra treningi indywidualne w regionach: Emilia-Romania, Toskania, Lazio, Kampania i na Sardynii. Zaczną Sassuolo i Parma, następnie Bologna. Gotowe Lazio, Roma i Napoli. Spadafora daje zielone światło.
📌 Mancini: „Chłopaki, powołam was do kadry nawet bez Serie A”.
📌 Alarm Tommasiego: „Musimy uratować amatorów i kobiety”.
📌 Mercato Torino: wraz z przybyciem Vagnatiego możliwa rewolucja.

▫️▪️ 📰 CORRIERE DELLO SPORT: Niech żyją regiony ▪️▫️

🇮🇹 Calcio:
📌 Zielone światło dla Kampanii, Emilii-Romanii, Sardynii (jutro) i Lazio (środa) na wznowienie treningów w bezpiecznych warunkach.
📌 Minister sportu prosi komitet techniczny o rozważenie rozszerzenia wytycznych o wszystkie sporty drużynowe.
📌 Wywiad z Bonaccinim (prezydent regionu Emilia-Romania), który przełamał barierę „nie” rządu. „Oto dlaczego chciałem, by calcio wróciło”.
📌 Anglia zagra na neutralnych boiskach. Projekt „Restart” zatwierdzony przez kluby, wznowienie rozgrywek ligowych od piątku 12 czerwca na wybranych stadionach.
📌 Niemcy grają dalej nawet mimo nowych przypadków zarażenia koronawirusem. FC Koln informuje: „Mamy trzech zarażonych, ale kontynuujemy treningi”. Definitywna zgoda Merkel oczekiwana 6 maja.

▫️▪️ 📰 GAZZETTA DELLO SPORT: Inter, domino po Pogbę ▪️▫️

◻️◼️ Juventus:
📌 Inter chce wyrwać Pogbę Juventusowi. Zhang chce w dużynie topowego gracza, a pożegnanie z Icardim i Perisiciem może przynieść mu miliony, z którymi może mieć szansę to zrobić.
 
🇮🇹 Calcio:
📌 Jeśli z Interu odejdzie Lautaro, bardziej prawdopodobny transfer Wernera niż Cavaniego.
📌 Powrót do treningów w czterech regionach. Czy rząd da zielone światło całej reszcie? Jutro Sassuolo, następnie Lazio, Roma, Napoli i Cagliari.
📌 Spadafora: do rozważenia indywidualne treningi na zgrupowaniach.
📌 Trzech zarażonych w FC Koln, ale Niemcy się nie zatrzymują.
📌 Wywiad z Hernandezem (Milan): „U boku Ibrahimovicia nauczyłem się strzelać gole. Szybko zaaklimatyzowałem się w Serie A i dostosowałem do presji wielkich klubów”.

🗄 Włoska prasa sportowa: archiwum

Brak komentarzy

Skomentuj treść

Przegląd włoskiej prasy
Przegląd włoskiej prasy

MENU

Powrót

Share to