Przegląd włoskiej prasy

włoskie jedynki

Pierwsze strony dzienników sportowych: Tuttosport, Corriere dello Sport oraz Gazzetta dello Sport. Sprawdź, o czym będzie głośno dziś we Włoszech.

▫️▪️ 📰 TUTTOSPORT: Juve, „tak” dla cięć: 90 milionów! ▪️▫️

◻️◼️ Juventus:
📌 Tak jak zapowiadaliśmy, turyński klub wyprzedza wszystkich i dochodzi do porozumienia z piłkarzami i Sarrim w sprawie cięć pensji. Bianconeri publikują oficjalny komunikat w tej sprawie i zaoszczędzą 90 milionów euro w ciągu czterech miesiecy.
📌 Co za wymiany! Rewolucja na mercato, Icardi coraz bliżej CR7.
📌 Birindelli: „Damy radę! Brawo dla Tuttosport”.

🇮🇹 Calcio:
📌 Forza Bergamo! Wiadomość prezydenta Percassiego do mieszkańców miasta: „Nie zwykliśmy się poddawać, mam nadzieję, że wyniki Atalanty przywrócą uśmiech na twarzach ludzi”.

▫️▪️ 📰 CORRIERE DELLO SPORT: Juve tnie 90 milionów ▪️▫️

◻️◼️ Juventus:
📌 Porozumienie z Sarrim i piłkarzami: cięcia pensji w kolejnych czterech miesiącach.
📌 Turyński klub wyprzedza wszystkich: porozumienie, na mocy którego w przypadku wznowienia rozgrywek warunki zostaną renegocjowane; wartość 2,5-miesięcznej pensji zostanie wypłacona piłkarzom w kolejnym sezonie. Jutro spotkanie na linii Lega-AIC.

🇮🇹 Calcio:
📌 Godin z pretensjami: „Byliśmy narażeni na zarażenie wirusem, chciano, byśmy grali do momentu, w którym cały system opieki zdrowotnej popadł w histerię”.
📌 Milik gotuje dla szpitali. Napastnik Napoli oddał do dyspozycji swoją restaurację w Katowicach i przygotowuje posiłki dla polskich lekarzy.
📌 Casaco (Federacja Lekarzy Sportowych, przyp. red.) potwierdza: „Przed powrotem do treningów, piłkarze uprzednio zarażeni będą musieli przejść dodatkowe testy wydolnościowe – ich zdrowie jest ważniejsze niż finanse”.

▫️▪️ 📰 GAZZETTA DELLO SPORT: Cięcia w Juve ▪️▫️

◻️◼️ Juventus:
📌 Turyński klub tnie 90 milionów euro: redukcja pensji od marca do czerwca; CR7 nie wybrzydza – propozycja Chielliniego wchodzi w życie.

🇮🇹 Calcio:
📌 Milan, drużyna stoi murem za Piolim. Trener zostanie w klubie, jeśli awansuje do rozgrywek europejskich.
📌 Inter coraz bardziej włoski: na celowniku Castrovilli.

Brak komentarzy

Skomentuj treść

Zadłużona Serie A
Juventus tnie pensje

MENU

Powrót

Share to