Ronaldo: Ćwierćfinał będzie nasz

wywiad dla Sky Sport

Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu Sky Sport, w którym skomentował porażkę z Lyonem oraz opowiedział o obecnych nastrojach w drużynie. Zdaniem Portugalczyka, bianconeri mają wciąż spore szanse na awans do ćwierćfinału. Co więcej, sam nie zakłada innej opcji, jak tylko wygrana w dwumeczu z Francuzami.

Jesteśmy wściekli porażką z Lyonem, nie boimy się jednak o awans. Porażki w Lidze Mistrzów są wpisane w scenariusz tych rozgrywek, tam nie ma łatwych pojedynków. Mimo złości, wierzymy, że odrobimy straty i odwrócimy losy dwumeczu na naszą korzyść. W tym momencie skupiamy się na najbliższych meczach ligowych, później będziemy znowu myśleć o Lidze Mistrzów. Jesteśmy spokojni i skoncentrowani, choć rozczarowani tym, co się wydarzyło. Już nie mogę się doczekać kolejnego meczu, przed naszymi kibicami. Jestem przekonany, że trafimy do ćwierćfinału.

W najbliższym meczu, Juventus zmierzy się z Interem w Turynie na Allianz Stadium bez udziału publiczności, z powodu restrykcji nałożonych przez włoski rząd, ze względu na zagrożenie koronawirusem.

Brak komentarzy

Skomentuj treść

Lyon - Juventus
120-kilogramowy Ronaldo z czekolady

MENU

Powrót

Share to